Про компанію

 • Понад 12 років успішної роботи на будівельному ринку Західної України

  ПОНАД

  12

  РОКІВ

 • Понад 100 об’єктів будівництва різних типів та рівнів складності

  Команда професіоналів з великим стажем роботи саме у галузі промислового будівництва.

  ПОНАД

  100

  ОБ’ЄКТІВ

VERTEXBUD

Ми працюємо на будівельному ринку Західної України понад 12 років. Впродовж усього часу існування наша компанія неодноразово підтверджувала три основних критерії, якими ми керуємось у своїй роботі: ЯКІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Sample pic
Sample pic
Sample pic
Sample pic
Sample pic
Sample pic

Компанія розпочала свою діяльність у 2004 році під брендом НОВБудсервіс, успішно реалізувавши низку складних будівельних об’єктів, в тому числі збудувавши три супермаркети “Арсен”. З 2010 року портфоліо компанії поповнилось такими високотехнологічними об’єктами, як два заводи з виробництва комбікормів та зберігання зерна у Львівській та Івано-Франківській областях. З 2017 року, оновивши матеріально-технічну базу, а також провівши масштабний ребрендинг компанія вийшла на ринок під новим брендом – VERTEXBUD.

Наша компанія спеціалізується на будівництві промислової та комерційної нерухомості і робить це якісно та швидко. Ділова репутація компанії підтверджена понад сотнею реалізованих проектів у різних галузях. Досвідчена команда, висококваліфіковані спеціалісти та власні виробничі потужності дозволяють швидко та якісно збудувати об’єкт будь-якої складності у будь-якому куточку Західної України. Ми не просто будуємо, ми створюємо міцний фундамент для розвитку Вашого бізнесу.